بهترین روش های لاغری با دستگاه کدامند؟

 بهترین روش های لاغری با دستگاه کدامند؟

بهترین روش های لاغری با دستگاه کدامند؟

در مصاحبه با خانم دکتر مینا رضایی به سوالات شما در رابطه با لاغری جواب داده شده

 

مشاهده رزومه دکتر مینا رضایی  

سلام
دکتر مینا رضایی هستم در زمینه زیبایی پوست و مو و تناسب اندام فعالیت می‌کنم.

کارآفرین صنعت سلامت در زمینه فرانچایز کلینیک‌های زیبایی، آموزشگاه فنی و حرفه‌ای مراقبت زیبایی و بنیان گذار کوچینگ سلامت در خاورمیانه، برای تولیدکار، کارآفرینی، سفیرهای سلامت، سفیرهای زیبایی به صورت ملی و بین المللی بنیان گذار مرکز ارزش آفرینی مینای نصف جهان در واقع معرفی سرمایه‌های اجتماعی، فرهنگ، هنر و تمدن اصفهان نصف جهان به تمام جهان.

راجب به شیوه لاغری که انجام می‌دهید توضیح دهید.
دو خصلتی که برند مارو به جرآت متمایز می‌کنه با کاری که بقیه همکاران انجام میدهند. یک تیم ورکه که ما از تیم حرفه‌ای و تخصصی در زمینه زیبایی پوست، مو و تناسب اندام استفاده می‌کنیم.
دو (؟؟؟)ما در هر زمینه‌ای برای زیبایی پوست، مو و اندام از چندین روش مختلف همراه با چندین دستگاه مختلف استفاده می‌کنیم .

خدمات لاغری با چه دستگاهی انجام می‌شود؟
اول که اصل لاغری درمان ذهنه افراده یعنی درمان سبک زندگی ناسالمشون به عادت های سالم این چیزی که اصول کار لاغری و تناسب اندامه، اما در کنارش ما از دستگاهها و ابزار کمکی از خدمات کمکی استفاده می‌کنیم. اینه که در واقع میشه (؟؟؟) تراپی یعنی ما علاوه بر آموزش میدیم سبک زندگی سالم رو همراه کوچینگ سلامت در واقع از خدماتی مثل مزوتراپی، مثل مشاوره روانشناسی، حرکت اصلاحی، کارشناس تغذیه و از دستگاه‌های مختلف که اصولاً تمام دستگاه های لاغری آپدیت و مدرن امروز رو ما در مجموعه‌مون داریم و از همۀ اینها به جا برای هر شخصی جداگانه و منحصر به شرایط اون فرد انتخاب میشه.

مشاهده  گفت و گوی اختصاصی با دکتر ‌پروانه اسدی در خصوص مشاوره قبل از ازدواج

آیا این دستگاه که استفاده میکنید برای بدن ضرر دارد یا خیر؟
رسالت ما اینه که به مردم کمک کنیم که بتونن ازروشهای سالم سبک زندگی سالم و از ابزار و خدمات سالم استفاده کنند پس مطمئناً از هرگونه خدمات و دستگاهی که استفاده می‌کنیم غیر تهاجمی و بدون عوارض هست، اکثر دستگاهها با نوع مکانیسمی که دارن (؟؟؟) هستن یعنی تاییدیۀ سازمان غذا و دارو اِمریکا رو دارن برای این که صرفاً ایمنن و هیچ‌گونه عوارضی ندارن.

دوره‌ی لاغری به چند جلسه نیاز دارد؟
در مسیر لاغری ما یک پروسه داریم که البته این پروسه برای هر شخصی کاملاً متفاوته خیلی از افراد هستن در شهر ما زندگی میکنن ما میتونیم بیشتر اونهارو ببیینیم پس مسلماً جلسات لاغری و استفاده از خدمات باهاشون بیشتر خواهد بوداز هفته‌ای یه بار تا نهایت هفته ای دو بار و بعضی از مراجعه کنندگان ما از شهرهای دیگه و حتی از کشورهای دیگر هستند که خب برای اونها پکیج‌های مختلفی برای آموزش تغذیه، برای ویزیت‌های آنلاینشون و برای استفاده از دستگاههای تک جلسه ای که میتونن استفاده کنن برنامه ریزی می‌کنیم.

دلیل اینکه بازدهی رضایت زیباجویان از خدمات لاغری شما بسیار بالاست چیست؟؟
در واقع همون دو خصلتی که گفتم تیم ورک ما که متشکل از تیم حرفه ای ما هستند که پیگیری می کنند فالو آپ میکنند و همراهی می کنند بیماران رو و علاوه بر خدماتی که انجام میدیم ما آموزش هم بهشون داریم یعنی علاوه بر اینکه ما ماهی بدیم ماهی گیری بهشون در واقع خواهیم داد و در قسمت دوم (؟؟؟) تراپیه ما بر حسب تجربه و اون فیدبکی که از بیمارانمون گرفتیم برای هرشخصی از چندین روش از چندین دستگاه از چندین خدمات استفاده می‌کنیم. و این چیزیه که میتونه تکه های مختلف پازل باشه که وقتی کنار هم قرار می‌گیره یک نتیجۀ عالی رو داشته باشه و این رضایت بیمارانی که میتونه قشنگترین حس ممکن رو به ما هدیه بده. بالاترین ثروت سلامتیه پس مراقب سلامتیتون باشید. برای داشتن ثروت سلامتی، باید رنج بکشیم اما رنجش هم قشنگ وزیباست.

مشاهده  فکر کن و لاغر شو!

Related post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *