لیفت بینی با نخ

 لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ، روشی است که در آن با استفاده از نخ های PDO می توان حالت و فرم بینی را تغییر داد و به حالت دلخواه درآورد.
لیفت بینی با نخ برای کسانی که پره های بینی بزرگی دارند یا حالت دماغشون به سمت پایینه کاملا مناسب و در این روش می شود پره های بینی را کوچک و حالت بینی را به سمت بالا برد و مانند عمل جراحی به بینی حالت داد.
استفاده از لیفت بینی بانخ مراقبت‌ها و سختی‌های جراحی بینی را ندارد.
اگر به هر دلیلی بعد از انجام لیفت بینی پشیمان شوید قابلیت بازگرداندن بینی به حالت اولیه وجود دارد .
این عمل خیلی سریع انجام می‌شود و نیاز نیست مدت زمان طولانی را در اتاق عمل سپری کنید و با استفاده از نخ آب میشود به بینی حالت و فرم دلخواه را داد.

روش لیفت بینی با نخ

محل انجام لیفت بی حس شده و با توجه به نظر پزشک و فرم دلخواه شما تعداد نخ برای انجام کار در نظر گرفته می شود. در محل‌های مورد نظر سوراخ ریزی به وجود آمده و نخ لیفت با استفاده از سوزن های مخصوص به داخل بینی وارد شده نخ با استفاده از خار هایی که داره به سطح هم بافت می چسب و بعد با استفاده از حرکت دست به آن حالت داده و آن را فرم می دهند.

لیفت بینی با نخ

 

کلینیک آراد را در وب سایت  پزشک برتر دنبال کنید.

مزایای لیفت بینی با نخ

  •  انجام لیفت بینی با نخ هیچگونه دردی در هنگام انجام کار یا بعد از انجام آن ندارد.
  •  لیفت بینی با نخ برای بینی های افتاده، قوزدار، دارای پره های بزرگ فرورفتگی در پشت بینی استفاده میشود.
  •  لیفت بینی برای افرادی که قبل از عمل جراحی داشتند اما از آن ناراضی هستند می‌تواند انجام شود و فرم دلخواه را به آنها بدهد.
  •  لیفت بینی بدون بیهوشی صورت می گیرد .
  •  نخ مورد استفاده در لیفت بینی با اسم تولید کلاژن سازی در پوست شده و ماندگاری آن را بیشتر می‌کند.
مشاهده  اختلال وسواس جبری چیست؟

چه مدت بعد از انجام لیفت نتیجه کار مشخص میشود

نتایج لیفت بینی بعد از بلافاصله بعد از انجام این کار مشخص می‌شود و بعد از چند روز که تورم و کبودی آن کم شد فرم بینی کاملا مشخص شده و هرچه زمان می‌گذرد به دلیل کلاژن سازی فرم زیبا تری به خود می گیرد این روش برای افرادی که از جراحی ترس دارند یا فقط می‌خواهند فرم بینی شان را زیباتر کنند استفاده می‌شود.

نتیجه :

لیفت بینی با نخ یک روش غیر جراحی است که بینی شما را حالت داده و نواقصی مانند قوز بینی را برطرف میکند عوارض جراحی را ندارند و نیاز به بیهوشی و عوارض بعد از بیهوشی نیز در این روش وجود ندارد. یکی از مزایای بسیار مهم این عمل این است که شما تغییرات بسیار زیادی می کنید ولی کسی متوجه اتفاقی که افتاده است نمی شود.

در کلینیک بین المللی آراد تمامی فرآیندهای زیبایی پوست و مو توسط مجرب ترین متخصصین زیبایی انجام میشود برای دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

آیدی اینستاگرام:

@clinic.arad

آدرس سایت:

Clinicarad.com

Related post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.